środa, 5 lutego 2020

SORRY BOYS / ENERGETYZUJĄCA MUZYKA NA LEPSZY DZIEŃ


Uwielbiam przeglądać piątkowe “do kawy” Asi z Green Canoe (jeśli nie znajcie jej serii na stronie zachęcam do odwiedzenia, co piątek ogromna dawka inspiracji!). Asia w styczniu 2019 była na koncercie zespołu „Sorry Boys”, można było jej relacje zobaczyć na insta. Później polecała zespół właśnie w swojej serii (tu).  
Ciekawa nowych dźwięków od razu zaczęłam zapoznawać się z ich muzyka, bo przyznam szczerze, że ich nie znałam… i wiecie co, to był ogromny szok, totalnie przepadłam! 
Ich hit „Absolutnie, absolutnie” wywołuje dosłownie na moim ciele ciarki! Uwielbiam go słuchać! Wpada w ucho i zostaje w nas na długo. Ta muzyka daje radość!


źródło: culture.pl

Wokalistka, Bela Komoszyńska, jest jak świetlik nocą, pochodzi z Mazur! Sama jej osoba przyciąga wzrok, a jej głos wręcz energetyzuje! Dla mnie to gwiazda wielkiego formatu.

Nowa płyta o pięknym tytule „Miłość z 10 maja 2019 roku zawiera tylko polskie piosenki. Z niej właśnie pochodzi piosenka  „Absolutnie, absolutnie” . Bela pisała piosenki w szczególnym dla siebie okresie, a mianowicie kiedy była w ciąży. Jej muzyka przenika się z życiem osobistym, co bardzo czuć kiedy się jej słucha, dlatego może słuchacza tak uwrażliwia podczas słuchania…
Muzyka jest bardzo esencjonalna, wręcz magiczna. To poezja i balsam dla duszy!

Posłuchacie poniżej! Zachęcam!

Do następnego!  

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza