poniedziałek, 22 kwietnia 2013

ulubione czasopisma

Poniżej chciałabym przedstawić Wam czasopisma niewnętrzarskie, które bardzo lubię i kupuję regularnie.

Moi faworyci to:To moja comiesięczna gazeta z kategorii tych kobiecych. Jest gruba z masą ciekawych artykułów, wywiadów, reportaży, przepięknymi, estetycznymi sesjami zdjęciowymi. Jak w każdej tak i w tej jest dużo reklam, ale mi to nie przeszkadza, gdyż i one są bardzo inspirujące i często się nad nimi zatrzymuję, ale nie dlatego, że zainteresował mnie jakiś produkt, tylko dlatego, że po prostu napawam się widokiem mistrzowsko zaaranżowanego zdjęcia. Zawsze czekam na każdy kolejny numer z niecierpliwością. Czytam przeważnie popołudniami przy filiżance kawy lub przed snem.
To czasopismo jest dla mnie ogromną motywacją do codziennego działania. Przedstawia sylwetki ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces. Często są to takie mini biografie pokazujące jak czasem mały przypadek, zrządzenie losu potrafiło zmienić pęd życia o 180 a nawet 360 stopni. Czytam je przeważnie w autobusie, w drodze do pracy, co sprawia, że dzień zaczynam z ogromnym powerem do działania, he he - czasem nie potrzebuję już kawy - żartowałam, bo przecież jestem kawoholickiem!
A Wy co czytacie? Co możecie polecić?
3 komentarze :

 1. Lubialam czytac babskie gazety, m.in. Twoj styl. Niestety nie pamietam teraz juz innych. Moimi ulubiencami byly rowniez czasowpisma podroznicze, np. National Geographic. Pamietam tez gazetke Cogito. Odkad jestem w UK mam ograniczony dostep do Polskiej prasy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. National Geographic lubi moja druga połówka :) A Ty w UK masz za to gazety z bardzo fajnymi dodatkami, a tego w PL brak.

   Usuń
  2. To racja. Nieraz upolowalam cos ciekawego.

   Usuń