piątek, 8 marca 2013

Pokrycie EKTORPA poszukiwane!


Dobry wieczór!

Od dłuższego czasu zbieram się do kupna sofy do mojego M. Już jakiś czas temu wybrałam model, który idealnie wpasował by mi się do mojego salonu. Wybór padł na EKTORPA 2-osobowego rozkładanego z szarą tapicerką. 

Ale pojawił się problem z dostępnością tego obicia. Co chwila w IKEI dostawałam informacje, że porycie ma być dostępne w bliżej nieokreślonym terminie. W całej Polsce w IKEach zanotowałam ich brak, co mnie strasznie zasmuciło, bo planowałam by stanęła już u nas przed świętami, gdyż spodziewam się gości. Jestem zrozpaczona. Wiem ze obicie na nia można tez kupić na www.dekoria.pl Jednak tam trzeba najpierw zamawiać próbki by móc zapoznać się z materiałem a ja się boję by nie trafić na jakiś gorszego gatunku, gdyż planuję, dlatego zdejmowane pokrycie by moć je potem prać.
W najgorszym wypadku kupię na razie sofę bez obicia i będę czekała na cud. Przeglądnęłam już poszukiwaniu tegoż obicia na gutmre, allegro, wszędzie brak...

pinterest

pinterest

 
pintrest
pinterest


4 komentarze :

 1. mhm no cóż mogę powiedzieć, obicie jest fenomenalne!:)wiem,ze sa takie sklpey co sprzedaja rzeczy z Ikei w necie, moze tam znajdziesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. kupiłam z Dekorii nowe obicie na wymarłą sofę Ekeskog i jestem b. zadowolona z jego jakości, polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pokrowce na ektorp - http://www.dekoria.pl/offer/group/62
  zamówienie próbek nie jest koniecznościa tylko ma być pomocą w doborze tkaniny. Próbki wysyłają za darmo.

  OdpowiedzUsuń